Футболният турнир приключи!
С много хъс и спортен дух премина футболния ден при звездните ни футболисти.
Ето и крайното класиране:
ПЪРВО МЯСТО – група“Ракетка“
ПЪРВО МЯСТО -група „Усмивка“
ВТОРО МЯСТО -група „Ягодка“
ТРЕТО МЯСТО – група „Хвърчило“!
Поздравления, деца !
Поздравления за бати Боян !
Пет групи в детската градина са под неговите треньорски умения….и всички видяхме престижните места, които извоюваха децата на този футболен турнир.
Благодарим на всички участници и на всички подкрепили ни ! До следващия път…!













