Пореден спортен ден организиран от ДФК“Шампион“ и със създействието на Община Ямбол…..
И отново много забавления, игри и ……най вече….щастливи деца !
Участващи групи – Ракетка, Ягодка,Усмивка и Гъбка!
Заслужено ПЪРВО място в спортния турнир и за децата от група ,,Гъбка“! 


С много ентусиазъм, спортен дух и прекрасна отборна игра, децата показаха, че когато бъдат задружни и единни, успехът е постижим!
Поздравления! Продължавайте все така смело към нови успехи! 

Благодарим на всички участващи…
и на тези, които ги подкрепиха от трибуната ,
и на треньора … отново БАТИ БОЯН
Спортът е здраве за децата! Нека им дадем тази възможност !
Заедно можем- заедно успяваме!
За повече детски усмивки!









