ДЕЦАТА – БЪДЕЩЕТО НА ЯМБОЛ И БЪЛГАРИЯ – спортни игри 09.05.2026г.

Пореден спортен ден организиран от ДФК“Шампион“ и със създействието на Община Ямбол…..

И отново много забавления, игри и ……най вече….щастливи деца !

Участващи групи – Ракетка, Ягодка,Усмивка и Гъбка!
И Очаквано…..Грамоти за ПЪРВО МЯСТО !
 
Заслужено ПЪРВО място в спортния турнир и за децата от група ,,Гъбка“!
С много ентусиазъм, спортен дух и прекрасна отборна игра, децата показаха, че когато бъдат задружни и единни, успехът е постижим!
Поздравления! Продължавайте все така смело към нови успехи!
 
Благодарим на всички участващи…
и на тези, които ги подкрепиха от трибуната ,
 и на  треньора … отново БАТИ БОЯН
Спортът е здраве за децата! Нека им дадем тази възможност !
 
Заедно можем- заедно успяваме!
За повече детски усмивки!