ДОВИЖДАНЕ ДЕТСКА ГРАДИНА – 27 май 2026г в група „Гъбка“

Мили деца от група „Гъбка“…..
Пораснахте неусетно и днес поемате към нови хоризонти.
Летете смело към мечтите си и нека всеки нов ден ви носи радост и вдъхновение!
Щастливо детство и успешен старт в училище!
ДОВИЖДАНЕ ДЕТСКА ГРАДИНА, ЗДРАВЕЙ ПЪРВИ КЛАС!