Скъпи деца от група „Хвърчило“….
Днес смело заявихте „Довиждане детска градина, здравей първи клас“!
Носете в сърцата си безгрижните дни от детската градина, смеха на приятелите и обичта на своите учители.
Бъдете смели, любознателни и добри. Нека пътят ви към знанието бъде изпълнен с радост и успехи.
На добър час!










